Köstek olma destek ol!

Her gün blog dünyasına yüzlerce kişi katılıyordur bundan eminim. Yine aynı şekilde her gün bir çok blog yalan olup gidiyordur. O kapanan bloglara hitaben yazdıydım şunu : Ölü bloglar derneği okurunuz diye sıkıştırdım araya. Blog açıp kapatmanın çeşitli nedenleri var tabi. Biraz da yazarın içinde bulundugu psikolojiye bağlı. Herkes kendi alanında bir şeyler yazıyor. Yazacak kelimesi kalmayan da kapatıp gidiyor işte. Ben de madem bir blog açtım insanlar haberdar olsun istedim. Ama tabi bunu tek başıma yapamam. Öyle blog keşif etkinliği bilmem nesini de sevmem. Ne o öyle bee. Sanki toplanıp hep beraber luna parka gidecez.

Bu durumda yapacak tek bişey kalıyor!

O da bloglara gidip ”merabaaa ben geldim blogunu takibe aldım bana da beklerim” diye uyuz bir yorum bırakmak.

Yok bu da olmaz, olur da bana uymaz. Hakaret sayarım ben bu tür yorumları. Düşünsenize adam içini döküp yazmış, belki derdini anlatmış, belki bir öykü yazmış. Gelip altına o yazıyı hiç okumadan saçma sapan bir yorum yapacaksınız. Pehhh!
Öküzzz derim ancak ben öylelerine. Bana da böylece bu tür yorumlar gelmez diye umuyorum. 🙂

Neyse lafı buralara getirmek istemedim aslında. Nasıl geldi onu da bilmiyorum zaten. Yazıyorum işte bee aklımdan geçeni idare et sende.

Blog açmaktan söz ediyordum.

Madem bi blog açtık o zaman da duyurmak lazım. Bilirim blog dünyasında çok altın kalpli, iyi yürekli insanlar vardır. (sinsi ve içten gülüş) Hep yardım etmeyi birilerine destek olmayı prensip edinmişlerdir adeta.

Kötülere lafım yok onlar zaten bizden.

Ben bu iyi yürekli yardımsever bloggerlerden, blogumu duyurması için yardım istiyorum. Anlattım işte, bir yazılarının altına gidip ”blogunuzu takibe aldım bana da beklerim” yorumlarından iğrenir herkes. Ben de bunu yapmak yerine, niyetimi açık açık söyleyip, dolaylı yoldan sizden yardım istiyorum.

İlgini çekebilir :  Yazmak için okumak mı gerekli herkes yazabilir mi?

Ama bir konuda anlaşalım. Ben kimseye blogumu takip edin demiyorum. Sadece kendi çevrelerinizde bloglarınızda, gplus twitter, facebook gibi sosyal hesaplarınızda ”ya arkadaşlar bakın böyle bir blog var. İster okuyun ister okumayın haberiniz olsun.” şeklinde paylaşın yeter.

Desteğiniz de bu şekilde olsun.

Yani beni takip etmeyin, sadece sosyal hesaplarınızla duyurun.

Hadi bakalım görelim blog dünyasının iyi yürekli yardımsever insanlarını. 🙂

Gıcık alan vardır, sevmeyen vardır belki seven ya da çok seven de vardır Çıplak Yazar’ı. Sevmeyen beri dursun köstek olmasın, hoş köstek olacak kişinin de biraz büyükçe götü olması lazım. Seven de destek olsun.

Başka da lafım yok.
Köstek olma destek ol

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 oy, ortalama puan : 5,00 out of 5)
Loading...
41 yorum :

Bir şeyler söyle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir