Çorbaya Tuz Koy

Okumakta olduğunuz bu blog; toplumsal sorunlar, deneme, öykü, blog yazarlığı, araştırma, sinema ve eleştiri kategorilerinde içerik barındıran, Nisan 2016 yılında açılmış kişisel bir blog sayfasıdır.

Bunun dışında 10.000 kelimelik uzun öyküler bulunan, baştan sona alın teri ve emek kokusu alabileceğiniz nadir bloglardan biridir.

Kısacası benim sırdaşım, arkadaşım, hatta evladımdır bu blog.

Şimdiye kadar eğer bir parça olsun duygularınıza tercüman olmuş veya yazdıklarımla sizlere faydalı olabildiysem bundan büyük onur ve mutluluk duyarım.

Eğer siz de blog yolculuğumda bana destek olmak ve çorbaya bir parça olsun tuz koymak isterseniz, sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz.

Twitter | Facebook | PinterestYoutube | Instagram

Blogumda yayınlanacak olan yeni yazılar için bildirimleri açarak abone olabilirsiniz. 

Blogdaki yeni yazılar için bildirimleri açık tutun

Yorumlar blogların taze kanı ve yazarın en büyük motivasyon kaynağıdır. Bu yüzden okuduğunuz son yazıya bir yorum bırakabilirsiniz.

Yine okumuş olduğunuz herhangi bir yazıyı sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak ”yeni okuyuculara” ulaşmamı sağlayabilirsiniz.

Kardeş site, destek verdiklerim ya da takip ettiklerim gibi sidebar alanında küçük ve tatlı bir yeriniz varsa, orada blogum için link verebilirsiniz.

<a title="Çıplak Yazar" href="https://ciplakyazar.com" target="_blank">Çıplak Yazar</a>

Destek olan herkese şimdiden teşekkürler.