Ben hiç atlı karıncaya binmedim. Yirmi yaşıma gelinceye kadar da denizi hiç görmedim. Okumadığım kitaplar var, yürümediğim yollar ve tatmadığım lezzetler. Bazen kısacık ömrümüzün var olanı sindirmek adına yetersiz olduğunu hissedebiliyorum. Bu yüzden geçen her saniyeyi daha anlamlı yaşayabilmek için uğraşıyorum. - 31 Aralık 2018

Destek Olmak İster Misiniz?

Bu sayfaya kadar geldiğinizi düşünürsek, gerçekten de destek olmak istediğinizi varsayıp öncelikle göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederim. Gerçi bir ara köstek olmak destek ol diye bayağı atarlı bir yazı yazmıştım. Sağolsun bazı arkadaşlar da yardımcı oldu. Yine de ayrı bir destek ol sayfası eklemek istedim.
Buyurun efenim çorbada sizin de tuzunuz olsun 🙂

Sosyal medya hesaplarımı takip edebilirsiniz :

Blog sayfamın sağ sidebar kısmında bulunan sosyal hesaplarıma ulaşarak takibe alabilirsiniz. Üşengeç bir milletiz biz bilirim. Şimdi kim gidip tıklayacak da, sayfaları tek tek açacak da, ardından follow butonlarına tıklayacak. Ben de olsam yeminle üşenirdim ama yine de yazayım dedim. Olur ya hani belki takip etmek istersiniz diye. Bir de şuna çok uyuz oluyorum. Buton koymazsın. Ya ben sosyal hesaplarınızı takip edecektim de! Eeeee. İşte takip butonları koymamışsınız. Ağzının üstüne vuracan işte olmuyo ziyaretçi velinimet diyorsun.

Email abonelik listeme katılabilirsiniz :

Bir email adresi yazıp, abone ol butonuna tıklamaya da üşenmeyin artık. Yine blog sayfamın sağ tarafında bulabileceğiniz abone formu ile kayıt olabilirsiniz. Merak etmeyin iki haftada bir mail falan atarım. O da aklıma gelirse.

Bir tweet atabilirsiniz :

Twitter candır gerisi heyecandır şeklinde bir tweet, şaka şaka böyle tweet mi atılır lan?

Çıplak Yazar – Kişisel Blog ve öyküler adında bir tweet atabilirsiniz.

Google de paylaşabilirsiniz :

Google plus hesaplarınız varsa, sayfanın en altında google butonuna tıklayarak destek olabilirsiniz.

BU ALANA REKLAM VEREBİLİRSİNİZ!

Farklı ölçülerde logo reklamlarınız için ''reklam ver'' butonuna tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Haber bülteni