Reklam

Çıplak Yazar; toplumsal sorunlar, deneme, öykü, blog yazarlığı, araştırma, sinema ve eleştiri kategorilerinde içerik barındıran, Nisan 2016 yılında açılmış kişisel blog sayfasıdır. Bunun dışında 10.000 kelimelik uzun öyküler bulunan, baştan sona alın teri ve emek kokusu alabileceğiniz nadir bloglardan biridir.

 

Şu anda aylık 2.000+ tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmekte ve okuyucu kitlesini genişleterek günden güne büyümektedir. Çıplakyazar’da şu anda 215 adet %100 özgün yazı ve 1642 yorum bulunmaktadır.

2000+ tekil kullanıcı olduğunu yazdıktan bir kaç ay sonra blogumda çeşitli iyileştirmeler yaptım. Şu anda son 30 gün karşılaştırması ise aşağıdaki gibidir. Kişisel blog olarak hedefim aylık 15.000 tekil kullanıcıya ulaşmak. Şu anda en büyük eksiğim ise sosyal medya etkin olarak kullanmıyor olmamdır.Güncel Alexa bilgisini görüntüle

Reklam Yerleşimleri ve ücretlendirme :

Reklam ŞekliGösterim SayfalarıÜcret
Text reklamlarıOrta-Misafir Yazarlık altı (Sadece anasayfada gösterilir)35 tl/Ay
Text reklamlarıFooter alanı (Tüm sayfalarda gösterilir)40 tl/Ay
90*90 logoSideber sticker (Sadece yazı sayfaları)35 tl/Ay
125*125 logoSideber sticker (Sadece yazı sayfaları)40 tl/Ay
250*250 logoSideber sticker (Sadece yazı sayfaları)50 tl/Ay

Tanıtım yazıları için reklam çalışması yapılmamaktadır!

Farklı reklam yerleşim alanları için, önerileriniz doğrultusunda çalışmalar yapabiliriz. Aklınıza takılan diğer sorular için sağ taraftaki iletişim kutusunu kullanarak mesaj gönderebilirsiniz.