Uykudan uyandığım bazı sabahlar, dünyayı değiştirebileceğimi düşünürdüm.
Sonrasında çorabımın diğer tekini ararken bulurdum kendimi.

Kim neler demiş?

İçimde Kalacağına – Nerede demiş:  Siz Ne Biçim Yazar – Sınız?

İlham veren müthiş bir yazı! Genç yazarlara ders olarak okutulmalı.

!!!Ivır Zıvır Enstitüsü!!! – Nerede demiş:  Kendi blogunda

Farklı tarz yazıları ile kendimi kaybediyorum. Çoğunlukla yazılarını paylaşır paylaşmaz okumam. Aradan zaman geçince peş peşe okur kitap gibi bitiririm.

Semih Keçecioğlu – Nerede demiş: Kitap Hırsızı

Kitap Hırsızı diye bir film vardı geçenlerde izlediğim. Yazına izlediğim filmi düşünerek geldim. Ama sürükleyici bir hikayeyle karşılaştım. Hiç kitap okuma alışkanlığım yoktu artık senin kısa hikayelerini uygun bir zamanda tek tek okuyacağım. Teşekkürler.

xRayMan – Nerede demiş : Oku da insanlığını sorgula

google da rastgele denk geldim bloguna cidden içten yazılarını tebrik ederek okuyorum. başarılarının devamını dilerim.

N.G. – Nerede demiş : Ölü bloglar derneği

Son zamanlarda okuduğum en duygusal yazılardan biriydi bu yazınız. Aklıma bin türlü hikaye, yaşam ve bitiş öyküsü geldi… Aslında, son yazısı çok uzun zaman önce yazılmış bloglara hiç bu gözle bakmamıştım. Ve başlık… Kaleminize sağlık!

Hatice K. – Nerede demiş : Prenses Ebley’in Hiç Bilinmeyen Aşk Hikayesi

Blogunuzu bugün şans eseri keşfettim. Yaklaşık 1 saatlik metrobüs yolculuğumda bana çok iyi bir eğlence kaynağı oldu. Öykülerinizin ve kısa hikayelerinizin de hepsini okudum ve çok beğendim. Sadece belirtmek istedim, genelde çok fazla yorum yapmam. Başarılar dilerim, bir okuyucu daha kazandınız 🙂 İyi günler diliyorum.

Deniz Moralıgil – Nerede demiş: Kanatsız Kuş

Çok kısa öykü yazan fazla kişi yok, bunu deneyenlerin çoğu da samimiyeti az, derinliksiz şeyler üretiyorlar, üstelik kitap olarak yayımlanma şansı bulanlarda da aynı sasılık mevcut. Bu da okuyucuyu da çok kısa öyküden soğutmakta. Sizin denemelerinizi başarılı buluyorum. Devam ettirmeniz, öykü biriktirmeniz lazım.

Mebure – Nerede demiş : Kalabalık mekanlarda kitap okumak

Çok eğlenceli ve sürükleyici bir sayfanız var geç bulduğum için kafi miktarda pişmanlık duyuyorum. Kitap konusuna gelirsek o an ki içinde bulunduğum ruh hali ile değişiklik gösteren bir olay. Eğer dinç ve okuduğum kitabı gerçekten ilgiyle okuyorsam mekanın pek de bir önemi kalmıyor. Ayrıca farklı mekanlarda kitap okumayı daha eğlenceli buluyorum nedense. Çok uzattım kendinize iyi bakın efendim. Takipte olacağım mutlaka…

Ramazan – Nerede demiş : İnternet üzerinden radyo yayını deneyimlerim

Yaptığın birçok yayına katıldım , dinledim. Dinlemekten her zaman zevk aldığım , hatta bazı günlerde yapsa bir radyo yayını da can sıkıntım gitse dediğim , bir içimden geçirmişliğim var her daim. Kulaklarımızdan ve kulaklıklarımızdan eksik olma sen kardeşim ? Zevkle dinlemeye devam edeceğim.

Suskumru – Nerede demiş:  Kendi Blogunda

İsmine bakıp da zihninizi erotik çağrışımlara açmayın. Peki, neden Çıplak Yazar ismi verilmiş? Blogun “Ben Kimim” sayfasında hem Tolstoy hem de Çıplak Yazar isminin ortak noktasını bulacaksınız. Sağdan soldan fışkıran detaylara yer vermeyi, okuyucuya saygısızlık olarak gören yazarın sade ama boş da durmayan bir tasarım çizgisine sahip olduğunu söylemek mümkün. Öte yandan tasarımdaki başarılı ve karakteristik çizgisini nefis içerikleri ile tamamlıyor. Bir bakıyorsunuz 100 kelimeye sığdırılmış bir öykü okuyorsunuz, bir bakıyorsunuz nakliyatçıların hayata bakış açısına dair deneyime dayalı bir yazı…

Çağrı Mustafa Alkan – Nerede demiş : Mavi Bisiklet

5 dakika içinde çocuklaştıran, büyüten; gülümseten, buran bir öykü ancak böyle kaleme alınabilirdi.

Yağmur Yağar – Nerede demiş : Cehennemde ilk gün

Nefes nefese okudum.. üç boyutlu bir kitap gibiydi yazın. Satıları indikçe açılan kağıtlar ve etrafa saçılan korkunç görüntüler. Baya etkilendim çok güzel olmuş.