Destek Ol

Merhaba,

Okumakta olduğunuz bu blogu 2016 yılında açtım. Genel olarak toplumsal sorunlar, deneme, öykü, blog yazarlığı, araştırma, sinema ve eleştiri kategorilerinde yazılar yazıyorum. Bunun yanı sıra hikaye yazarlarına destek vermek ve yazmaya istekli insanları, hikaye yazmaya teşvik etmek amacıyla ”kendi hikayeni gönder” projesini yürütmekte ve okuyuculardan gelen hikayeleri yayınlamaktayım.


Ne zaman bir yorum gelse ya da hiç tanımadığım birisi sosyal medyada bir hikayemi paylaşsa, gerçekten çok mutlu oluyor ve bir şeyleri başarmış olduğuma inanmak istiyorum. En başından beri bu işi tutkuyla yaptığım için maddi bir kazanç elde etmeyi her zaman ikinci planda tuttum. Ancak siz de takdir edersiniz ki blogun da hosting, domain gibi yıllık sabit giderleri oluyor. Hem bu yükümü biraz olsun hafifletmek, hem de çorbada tuzum olsun demek istiyorsanız blogumda reklam verebilir ve sponsor olabilirsiniz.


  • Ben sponsor olamam, ama yine de ufak da olsa katkıda bulunmak isterim diyorsanız benim için bir tweet atarak blogumu sosyal ağlarda paylaşabilir veya hazırlamış olduğum (biraz amatör logolardan) hoşunuza gideni seçerek, kendi blogunuza ekleyebilir ve destek olabilirsiniz.
  • Bunun dışında, öykü seslendirme yapabilirsiniz. Kendi sesime çok güvenmediğim ve seslendirme alanında yetersiz olduğum için, hikaye seslendirme yapamıyorum. Eğer kaliteli bir mikrofonunuz ve güzel bir anlatımınız varsa, hikayelerimden birini seslendirmenizi çok isterim. Daha önce seslendirilen hikayeler için hikaye arşivi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Sponsor olmak isterim!

Logo, text ve diğer reklam alanları ve güncel SEO değerleri için ”Sponsor ol” butonuna tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Sponsor olmasam da bir tweet atabilirim

125*125 logo

300*100 logo

300*100 logo

Teşekkürler! 

Şimdiye kadar bu blogun ayakta kalmasına vesile olan herkese teşekkürler.

Halil İbrahim Çetinkaya – 2018 yılı 1 yıllık hosting sponsoru