Uykudan uyandığım bazı sabahlar, dünyayı değiştirebileceğimi düşünürdüm.
Sonrasında çorabımın diğer tekini ararken bulurdum kendimi.

Destek Ol

Merhaba,

Okumakta olduğunuz bu blogu 2016 yılında açtım. Genel olarak toplumsal sorunlar, deneme, öykü, blog yazarlığı, araştırma, sinema ve eleştiri kategorilerinde yazılar yazıyorum. Bunun yanı sıra hikaye yazarlarına destek vermek ve yazmaya istekli insanları, hikaye yazmaya teşvik etmek amacıyla ”kendi hikayeni gönder” projesini yürütmekte ve okuyuculardan gelen hikayeleri yayınlamaktayım.


Ne zaman bir yorum gelse ya da hiç tanımadığım birisi sosyal medyada bir hikayemi paylaşsa, gerçekten çok mutlu oluyor ve bir şeyleri başarmış olduğuma inanmak istiyorum. En başından beri bu işi tutkuyla yaptığım için maddi bir kazanç elde etmeyi her zaman ikinci planda tuttum. Ancak siz de takdir edersiniz ki blogun da hosting, domain gibi yıllık sabit giderleri oluyor. Hem bu yükümü biraz olsun hafifletmek, hem de çorbada tuzum olsun demek istiyorsanız blogumda reklam verebilir ve sponsor olabilirsiniz.


  • Sponsor olamam ama yine de ufak da olsa katkıda bulunmak isterim diyorsanız blogumu sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Ya da hazırlamış olduğum (biraz amatör logolardan) hoşunuza gideni seçerek, kendi blogunuza ekleyebilirsiniz.
  • Bunun dışında öykü seslendirme yapabilirsiniz. Eğer orta kaliteli bir mikrofonunuz ve güzel bir anlatımınız varsa, hikayelerimden birini seslendirmenizi çok isterim. Daha önce seslendirilen hikayeler için hikaye arşivi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sponsor olmak isterim!

Logo, text ve diğer reklam alanları ve güncel SEO değerleri için ”Sponsor ol” butonuna tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Çıplak Yazar
Çıplak Yazar (300 × 100 piksel)
Çıplak Yazar (300 × 100 piksel) (1)

Teşekkürler! 

Şimdiye kadar bu blogun ayakta kalmasına vesile olan herkese teşekkürler.

Halil İbrahim Çetinkaya – 2018 yılı 1 yıllık hosting sponsoru

Nimet Olcar – Balkonsuz ev hikaye seslendirmesi